bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
71
Artykułów:
3005
Odsłon artykułów:
1563242

Analiza Statystyczna Ośrodków Szkolenia Kierowców w zakresie zdawalności i uwzględnionych skarg.

Wyniki analizy statystycznej w zakresie zdawalności osób szkolonych przez ośrodki szkolenia kierowców aktualnie wpisane do właściwego rejestru oraz liczby uwzlędnionych skarg złożonych na dany ośrodek.

Na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. z 2019, poz. 341 z późn. zm.) została sporządzona analiza statystyczna w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku szkolenia kierowców oraz liczby uwzględnionych skarg złożonych na dany ośrodek – obejmująca II półrocze 2019 r.

Zestawienie odnośnie średniej zdawalności osób szkolonych w poszczgólnych ośrodkach szkolenia kierowców zostało sporządzone na podstawie statystyk przesłanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego z następujących miast: Tarnobrzeg, Rzeszów, Lublin, Zamość, Zamość O/Biłgoraj, Warszawa, Rzeszów, Przemyśl, Katowice.

W drugim półroczu 2019 r. do organu nadzoru nie wpłynęła żadna skarga dotycząca działalności przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców na terenie Powiatu Stalowowolskiego.

 

 

 Analiza statystyczna w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku obejmująca II półrocze 2019 r.        

AKADEMIA NAUKI JAZDY

MOTOS

AUTOMOBILKLUB

VIP

MOTO-REX

TRAMP

WIRAŻ

 

Opracowała: Beata Pater

Stalowa Wola, dnia 31.01.2020 r.