bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
67
Artykułów:
2248
Odsłon artykułów:
969482

Analiza Statystyczna Ośrodków Szkolenia Kierowców w zakresie zdawalności i uwzględnionych skarg.

Wyniki analizy statystycznej w zakresie zdawalności osób szkolonych przez ośrodki szkolenia kierowców aktualnie wpisane do właściwego rejestru oraz liczby uwzlędnionych skarg złożonych na dany ośrodek.

Na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. 2016, poz. 627 z późn. zm.) została sporządzona analiza statystyczna w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku szkolenia kierowców oraz liczby uwzględnionych skarg złożonych na dany ośrodek – obejmująca II półrocze 2016 r.

Zestawienie odnośnie średniej zdawalności osób szkolonych w poszczgólnych ośrodkach szkolenia kierowców zostało sporządzone na podstawie statystyk przesłanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego z następujących miast: Tarnobrzeg, Rzeszów, Warszawa, Lublin Zamość, Katowice.

W pierwszym półroczu 2017 r. do organu nadzoru nie wpłynęła żadna skarga dotycząca działalności przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców na terenie Powiatu Stalowowolskiego.

 

 

 Analiza statystyczna w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku obejmująca I półrocze 2017 r.        

motos

akademia nauki jazdy

 

automobilklub


rotrans

 

liga obrony kraju

 

tramp

 

 

elka

 

moto-rex

 

moto-s marek składnik

 

ochota wacław

 

Opracowała: Beata Pater

28.07.2017 r.