bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
68
Artykułów:
2766
Odsłon artykułów:
1196276

Analiza Statystyczna Ośrodków Szkolenia Kierowców w zakresie zdawalności i uwzględnionych skarg.

Wyniki analizy statystycznej w zakresie zdawalności osób szkolonych przez ośrodki szkolenia kierowców aktualnie wpisane do właściwego rejestru oraz liczby uwzlędnionych skarg złożonych na dany ośrodek.

Na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. z 2017, poz. 978 z późn. zm.) została sporządzona analiza statystyczna w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku szkolenia kierowców oraz liczby uwzględnionych skarg złożonych na dany ośrodek – obejmująca II półrocze 2018 r.

Zestawienie odnośnie średniej zdawalności osób szkolonych w poszczgólnych ośrodkach szkolenia kierowców zostało sporządzone na podstawie statystyk przesłanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego z następujących miast: Biłgoraj, Bielsko-Biała, Nowy Sącz, Chełm, Łomża, Tarnobrzeg, Rzeszów, Siedlce, Lublin, Zamość.

W drugim półroczu 2018 r. do organu nadzoru nie wpłynęła żadna skarga dotycząca działalności przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców na terenie Powiatu Stalowowolskiego.

 

 

 Analiza statystyczna w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku obejmująca II półrocze 2018 r.        

MOTOS

AKADEMIA NAUKI JAZDY

AUTOMOBILKLUB

 

ROTRANS

TRAMP

ELKA

MOTO-REX

WIRAŻ

VIP

 

 

Opracowała: Beata Pater

Stalowa Wola, dnia 01.02.2019 r.