bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
68
Artykułów:
2712
Odsłon artykułów:
1180282

Ogłoszenie o wszczęciu procedury konsultacji wstępnego projektu Uchwały Rady Powiatu Stalowowolskiego w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami powiatu stalowowolskiego

Zgodnie z postanowieniami § 1 pkt. 2 Uchwały Nr XLIX/337/10 Rady Powiatu Stalowowolskiego z dnia 28 października 2010 roku informuję o wszczęciu procedury konsultacji projektu uchwały w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami powiatu stalowowolskiego

Konsultacje prowadzone będą od  22 stycznia 2018 roku do 29 stycznia 2018 roku.

Treść projektu uchwały została zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Stalowowolskiego www.bip.stalowowolski.pl w zakładce organizacje pozarządowe.

Uwagi i opinie odnośnie projektu uchwały należy składać pisemnie na formularzu konsultacyjnym w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli przy ul. Podleśnej 15 lub elektronicznie na  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., (powinny być opatrzone właściwą pieczęcią oraz podpisem osoby upoważnionej do występowania w imieniu organizacji).

W konsultacjach mogą wziąć udział organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 ze zm.).

Druk formularza konsultacyjnego można pobrać w Wydziale Promocji, Kultury, Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi  Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli  (pokój nr 114 – I piętro) lub z BIP Powiatu, w zakładce organizacje pozarządowe.

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz konsultacji.pdf)Formularz konsultacji.pdf[ ]579 kB
Pobierz plik (projekt Uchwały.pdf)projekt Uchwały.pdf[ ]376 kB