bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
69
Artykułów:
2846
Odsłon artykułów:
1347087

Analiza Statystyczna Ośrodków Szkolenia Kierowców w zakresie zdawalności i uwzględnionych skarg.

Wyniki analizy statystycznej w zakresie zdawalności osób szkolonych przez ośrodki szkolenia kierowców aktualnie wpisane do właściwego rejestru oraz liczby uwzlędnionych skarg złożonych na dany ośrodek.

Na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. z 2019, poz. 341 z późn. zm.) została sporządzona analiza statystyczna w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku szkolenia kierowców oraz liczby uwzględnionych skarg złożonych na dany ośrodek – obejmująca I półrocze 2019 r.

Zestawienie odnośnie średniej zdawalności osób szkolonych w poszczgólnych ośrodkach szkolenia kierowców zostało sporządzone na podstawie statystyk przesłanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego z następujących miast: Tarnobrzeg, Rzeszów, Lublin, Koszalin, Radom, Nowy Sącz, Przemyśl, Zamość.

W pierwszym półroczu 2019 r. do organu nadzoru nie wpłynęła żadna skarga dotycząca działalności przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców na terenie Powiatu Stalowowolskiego.

 

 

 Analiza statystyczna w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku obejmująca I półrocze 2019 r.        

Motos

 

Akademia Nauki Jazdy

 

Wiraż

 

Rotrans

 

Automobilklub

 

Elka

 

Moto-Rex

 

VIP

 

Tramp

 

 

Opracowała: Beata Pater

Stalowa Wola, dnia 01.08.2019 r.