bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
68
Artykułów:
2331
Odsłon artykułów:
1032309

Przetarg nieograniczony pn.:Dostawa materiałów i urządzeń biurowych oraz poligraficznych w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców” ZSP2BPPSSZ.26.51.2018

Dostawa materiałów i urządzeń biurowych oraz poligraficznych
w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców”

Przetarg nieograniczony pn.: Zakup urządzeń, narzędzi i materiałów z zakresu mechatroniki, mechaniki i systemów alarmowych w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”. ZSP2BPPSSZ.26.50.2018

Zakup urządzeń, narzędzi i materiałów z zakresu mechatroniki, mechaniki i systemów alarmowych w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.46.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu kursów pn.: „Kurs obrabiarek sterownych numerycznie zakończony egzaminem czeladniczym”, „Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG”, „Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metoda TIG”, „Kurs operatora wózków jezdniowych z napędem silnikowym z egzaminem zewnętrznym”, „Szkolenie zawodowe SEP wraz z przeprowadzeniem egzaminu SEP” dla uczniów Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Przetarg nieograniczony pn. Zakup materiałów i sprzętu fotograicznego w ramach projektu "Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców" ZSP2BPPSSZ.26.49.2018 - powtórzony

Zakup materiałów i sprzętu fotograficznego w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców

Przetarg nieogranicznony pn. Zakup materiałów i sprzętu fotograficznego w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.

Zakup materiałów i sprzętu fotograficznego w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.39.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 2 edycji kursu pn. „Kurs prawo jazdy kat. B + C 1” dla uczniów/uczennic Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woliw związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.38.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu kursu pn. „ Kadry i płace z programem Płatnik” dla dwóch grup słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woliw związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców.

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.37.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu kursów pn.: „Kurs stylizacji paznokci - przedłużanie paznokci metodą żelową, manicure hybrydowy”, „ Kurs wizażu”, „Kurs przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1” dla słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców.

Zakup wraz z dostawą specjalistycznego oprogramowania komputerowego w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”nym

 

 

Zakup wraz z dostawą specjalistycznego oprogramowania komputerowego w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

 

Ogłoszenie o zamówieniu publicznym

Dostawa materiałów budowlanych oraz sprzętu geodezyjnego
w ramach projektu „ Powiat stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne

Ogłoszenie o zamowieniu na świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu kursów pn.: Programowanie sterowników logicznych SIMENS SIMATIC S7-1200 w TIA Portal - kurs zaawansowany” dla 3 nauczycieli Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli i kursu pn. Programowanie sterowników logicznych SIEMENS SIMATIC S7-1200 w TIA Portal – kurs podstawowy ” dla 2 nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.

 

Ogłoszenie o zamówieniu

Ogłoszenie o zamówieniu na sprzedaż i dostarczenie do siedziby Zamawiającego artykułów biurowych i piśmiennych, pomocy dydaktycznych , materiałów eksploatacyjnych , długopisów i kołonotatników z nadrukiem, wykonanie i wydruk materiałów promocyjnych w ramach projektu " Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców"

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym pn.Sprzedaż i dostraczenie odzieży ochronnej i roboczej w ramach projektu "Powiat Stalowowlski stawia na zawodowców"

Przedmiot Zamówienia:

Sprzedaż i dostarczenie odzieży ochronnej i roboczej dla uczniów i słuchaczy biorących udział w stażach,praktykach i kursach w ramach projektu " Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców".