bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
68
Artykułów:
2627
Odsłon artykułów:
1093334

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.76.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. "Świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na przeprowadzeniu szkolenia na platformie internetowej dla nauczycieli CEZ w ramach realizowanego projektu pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.77.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społęczne pn.: Świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu 1 edycji kursu pn. „Kurs pedagogiczny dla wykładowców szkoleń bhp i ppoż.” dla słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodka Dokształcenia i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woliw związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.75.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn.: Świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzanie kursów księgowych i kadrowo-płacowych dla słuchaczy i nauczycieli Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.74.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. Świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzaniu kursów kosmetycznych i fryzjerskich dla słuchaczy i nauczycieli Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodka Dokształcania w Stalowej Woli i Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.72.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. Świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu 1 edycji kursu pn. „Kurs pedagogiczny dla wykładowców szkoleń bhp i ppoż.” dla słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodka Dokształcenia i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.69.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. Świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 3 edycji kursu „Uczymy się działania mikro firmy transportowej i przewozu osób” i 3 edycji kursu „Grafika komputerowa 3 D” dla uczniów ZSP nr 2 w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

 

Przetarg nieograniczony: Dostawa materiałów i sprzętu BHP w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców” ZSP2BPPSSZ.26.66.2018

Dostawa materiałów i sprzętu BHP w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.65.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. Świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu egzaminu zewnętrznego ECDL CAD + egzamin na certyfikat AUTODESK® Certificate ofCompletion po zakończeniu kursu Auto CAD kursów w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Przetarg nieograniczony pn. Dostawa materiałów i urządzeń poligraficznych w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców” ZSP2BPPSSZ.26.60.2018 ”

Dostawa materiałów i urządzeń poligraficznych w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.58.2018

Ogłoszenie o zamówieniu n ausługi społeczne pn. Świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu kursów , zajęć i szkoleń pn.: „ Kurs diagnostyki pojazdów z wykorzystaniem testera i oscyloskopu”, „ Zajęcia z hydrauliki siłowej”, „ Szkolenie z programowania sterowników Simensa w programie STEP 7” dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Przetarg nieograniczony pn.: Zakup urządzeń, narzędzi i materiałów z zakresu mechatroniki, mechaniki i systemów alarmowych w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”. ZSP2BPPSSZ.26.50.2018

Zakup urządzeń, narzędzi i materiałów z zakresu mechatroniki, mechaniki i systemów alarmowych w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.46.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu kursów pn.: „Kurs obrabiarek sterownych numerycznie zakończony egzaminem czeladniczym”, „Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG”, „Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metoda TIG”, „Kurs operatora wózków jezdniowych z napędem silnikowym z egzaminem zewnętrznym”, „Szkolenie zawodowe SEP wraz z przeprowadzeniem egzaminu SEP” dla uczniów Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Przetarg nieograniczony pn. Zakup materiałów i sprzętu fotograicznego w ramach projektu "Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców" ZSP2BPPSSZ.26.49.2018 - powtórzony

Zakup materiałów i sprzętu fotograficznego w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców

Przetarg nieogranicznony pn. Zakup materiałów i sprzętu fotograficznego w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.

Zakup materiałów i sprzętu fotograficznego w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.39.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 2 edycji kursu pn. „Kurs prawo jazdy kat. B + C 1” dla uczniów/uczennic Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woliw związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.38.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu kursu pn. „ Kadry i płace z programem Płatnik” dla dwóch grup słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woliw związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców.

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.37.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu kursów pn.: „Kurs stylizacji paznokci - przedłużanie paznokci metodą żelową, manicure hybrydowy”, „ Kurs wizażu”, „Kurs przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1” dla słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców.