bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
68
Artykułów:
2762
Odsłon artykułów:
1195498

wyjaśnienie nr 2 do SIWZ- dostawa samochodu

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Dom Pomocy Społecznej                                                    Stalowa Wola, 04.10.2013r.

Im. J.Gawła w Stalowej Woli

 

DAE/0343/02/13

 

 

WSZYSCY WYKONAWCY     

Biorący udział w postępowaniu na dostawę fabrycznie nowego samochodu 9-osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych

 


Informuję, że zgodnie z art. 38 ust.1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych ( Dz.U. z 2013r.poz 907.)  do Zamawiającego wpłynęły w dniu 03.10.2013r. zapytania od Wykonawcy o wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Zgodnie z art. 38 ust. 2 w/w ustawy Zamawiający przekazuje treść zapytania wraz  z wyjaśnieniami:

 

  1. Czy Zamawiający dopuści samochód, którego kolumna kierownicy jest regulowana na głębokość, a fotel kierowcy jest regulowany w 3 płaszczyznach (przód-tył, góra-dół, pochylenie oparcia) z podłokietnikiem i regulacją odcinka lędźwiowego?
  2. Czy Zamawiający dopuści samochód, którego okna w przedziale pasażerskim są stałe i bez możliwości otwierania?
  3. Czy Zamawiający dopuści samochód, w którym klimatyzacja jest sterowana ręcznie (manualna) z oddzielnym sterowaniem dla przedziału kierowcy i oddzielnym dla przedziału pasażerskiego?

 

Wyjaśnienia:

Ad.1

Tak, Zamawiający dopuści samochód, którego kolumna kierownicy jest regulowana na głębokość, a fotel kierowcy jest regulowany w 3 płaszczyznach (przód-tył, góra-dół, pochylenie oparcia) z podłokietnikiem i regulacją odcinka lędźwiowego?

 

Ad.2

Nie, Zamawiający nie dopuści samochodu, którego okna w przedziale pasażerskim są stałe i bez możliwości otwierania?

Ad.3

Tak, Zamawiający dopuści samochód, w którym klimatyzacja jest sterowana ręcznie (manualna) z oddzielnym sterowaniem dla przedziału kierowcy i oddzielnym dla przedziału pasażerskiego?

 

Dyrektor

 

Jan Gorczyca /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}