bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
68
Artykułów:
2762
Odsłon artykułów:
1195475

wjaśnienie nr 3 do SIWZ - dostawa samochodu

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Dom Pomocy Społecznej                                                    Stalowa Wola, 07.10.2013r.

Im. J.Gawła w Stalowej Woli

 

DAE/0343/02/13

 

 

WSZYSCY WYKONAWCY     

Biorący udział w postępowaniu na dostawę fabrycznie nowego samochodu 9-osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych

 

WYJAŚNIENIE NR 3 do SIWZ

 

 

Informuję, że zgodnie z art. 38 ust.1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych ( Dz.U. z 2013r.poz 907.)  do Zamawiającego wpłynęły w dniu 03.10.2013r. zapytania od Wykonawcy o wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Zgodnie z art. 38 ust. 2 w/w ustawy Zamawiający przekazuje treść zapytania wraz                        z wyjaśnieniami:

 

  1. W treści SIWZ , w “Opisie przedmiotu zamówienia” zapisano wymóg - Mocowanie wózka inwalidzkiego naprzemiennie z fotelem w ostatnim rzędzie przestrzeni pasażerskiej . Rozumiemy ten zapis jako nie wymagający zastosowania 3 niezależnych foteli (łatwo demontowanych) w ostatnim rzędzie siedzeń. Proszę o potwierdzenie takiej interpretacji zapisu.

 

 

Wyjaśnienia:

 

Zamawiający używając liczby pojedynczej w określeniu: „mocowanie wózka inwalidzkiego naprzemiennie z fotelem w ostatnim rzędzie przestrzeni pasażerskiej” wyraził wymóg  zainstalowania przynajmniej jednego jednoosobowego fotela niezależnego, który będzie łatwodemontowalny. Nie stawia się żadnych dodatkowych wymogów wobec pozostałych 2 miejsc ostatniego rzędu siedzeń. Jednocześnie nie dopuszcza się sytuacji, gdy konieczność ustawienia i zamocowania wózka inwalidzkiego wymaga demontażu całego rzędu siedzeń ograniczając tym samym ilość osób przewożonych.

 

 

Dyrektor

Jan Gorczyca

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}